Oxandrolon 10mg tab 100 tabletek

Apr 17 , 2023
Comments Off on Oxandrolon 10mg tab 100 tabletek

Oxandrolon 10mg tab 100 tabletek

Oxandrolondostępne jest w 10mg na tabletkę a opakowanie posiada 100 tabletek. Oxandrolon czy też inaczej Oxa sterydem doustnym w postaci tabletek. Oxandrolone dostępne jest w 10mg na tabletkę a opakowanie posiada 100 tabletek. Oxandrolone jest sterydem który przyjęło się jako dobry dla początkujących, jako dodatek do cyklu z Testosteronem. Jest świetny jeśli chodzi o wzrost siły w stosunku do ilości oraz jego skutków ubocznych.

  • Częstym przy dużej ilości tego środka możemy zauważyć problemy z ciśnieniem krwi.
  • Świetnym połączeniem na cyklach redukcyjnych jest połączenie z Trenbolonem, Masteronem, Winstrolem.
  • Dlatego podczas używania Oxy na cyklu należy pamiętać o profilaktyce i osłonkach na wątrobę.
  • Innym wskazaniem są poważne oparzenia, ból kości związany z osteoporozą (ma właściwości łagodzące ból kości) czy zaburzenia wzrastania dziewcząt z zespołem Turnera.

Oxandrolon czy też inaczej Oxa jest sterydem doustnym w postaci tabletek. Środek jest bardzo delikatny ze wszystkich sterydów lecz również posiada skutki uboczne. Oxa jest świetna na cyklu redukcyjnym aby zwiększyć siłę a także poprawić wyrazistość sylwetki.

Oxandrolon – działanie i efekty

https://www.tct.com.bd/zastosowanie-dostinex-w-kulturystyce-czy-to-steryd/ stosowany przez sportowców przynosi różne efekty. Przede wszystkim jest wykorzystywany do zwiększania siły. Wzmacnia włókna mięśniowe, ale i zwiększa syntezę białek w tkankach mięśniowych, co zapobiega zanikowi mięśni i pomaga budować masę mięśniową bez zamykania nasad kości. Innym wskazaniem są poważne oparzenia, ból kości związany z osteoporozą (ma właściwości łagodzące ból kości) czy zaburzenia wzrastania dziewcząt z zespołem Turnera. To bowiem steryd anaboliczny, który cieszy się opinią jednego z bezpieczniejszych (z przewagą cech anabolicznych nad androgennymi).

Działanie Oxandrolonu:

Zasadniczo należy przyjmować go zgodnie z instrukcjami lekarza. Dawka Oxandrolonu dla kulturystów i sportowców różni się w zależności od doświadczenia i tolerancji. Może zostać zwiększona w zależności od wyników i doświadczenia działań niepożądanych lub jego braku. Zakłada się, że cykl u sportowców powinien trwać co najmniej 4 tygodnie, maksymalnie 6, przy czym osoby początkujące powinny zacząć od dawki maksymalnie 25 mg dziennie (kobiety 10 mg dziennie).

Podczas przyjmowania Oxandrolone można powiedzieć że mało co występują jakieś skutki uboczne. Częstym przy dużej ilości tego środka możemy zauważyć problemy z ciśnieniem krwi. Ginekomastia , trądzik czy też retencja wodna są bardzo rzadkimi symptomami przy zażywaniu tego sterydu. Jedynym większym z problemów jest toksyczność tego środka dla wątroby jak przy większości sterydów doustnych. Dlatego podczas używania Oxy na cyklu należy pamiętać o profilaktyce i osłonkach na wątrobę. Oxandrolon, który najczęściej funkcjonuje pod marką Anavar, stosuje się doustnie.

Comments are closed.

Need More Info? Give us a call (866) 292-7031 - or -